ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA
Upisni program: MEDICINSKA SESTRA - MEDICINSKI TEHNIČAR
REZULTATI UPISA U PRVI RAZRED šk. god. 2009./10.
u prvom krugu ljetnog upisnog roka
(objavljeno 30. lipnja 2009.)
Broj rezerviranih mjesta za ponavljače: 12
IZRAVNO UPISANI UČENICI
RB PREZIME I IME IZRAVAN UPIS
1 ŠTAJDOHAR ANAMARIA IV.3-IZRAVAN UPIS
2 LUKIĆ TEA IV.4-IZRAVAN UPIS
3 HALEC FILIP IV.2-IZRAVAN UPIS
4 ANTOLJAK LUCIJA IV.2-IZRAVAN UPIS
POPIS UČENIKA KOJI SU STEKLI UVJETE ZA UPIS
RB PREZIME I IME BROJ BODOVA
1 GRMAČA ELIZABETA 60
2 KELEČIĆ VINKO 60
3 KRAJNOVIĆ ILIJANA 59
4 BAKRAN MAJA 59
5 KRPAN NINA 58
6 ROMANČUK MARIJA 58
7 TOPIĆ RUŽICA 58
8 BEGIĆ MATEA 58
9 STARČEK KSENIJA 57
10 KUHAR LUCIJA 57
11 MIHALIĆ IVIJAN 57
12 MARIĆ ANICA 56
13 KOLARIĆ IDA 55
14 ROGINIĆ DOROTEA 55
15 TOMIĆ KRISTINA 55
16 ĆOSIĆ DIJANA 54
17 HORJAK VERONIKA 54
18 ZLATEC PETRA 54
19 GLAVAŠ GABRIELA 54
20 POLJANEC DENIS 54
21 MARJANOVIĆ JOSIPA 53
22 TRUSK MONIKA 53
23 ŠMAGUC MARIJA 53
24 MEJDANDŽIĆ PETRA 53
25 MEŠIĆ DINO 53
26 SUKSER VALENTINA 53
27 ŽORAT MARTINA 53
28 MAROŠ NIKOLINA 52
29 MARTINOVIĆ ANICA 52
30 ŠIMIĆ LANA 52
31 HRIBAR VALENTINA 52
32 DIJANIĆ MARTINA 52
33 ŽERJAV MIA 51
34 VEKIĆ DARIJA 51
35 LUMA TEUTA 51
36 MLINARIĆ MATIJA 51
37 JELIĆ VLATKA 50
38 PETREKOVIĆ MONIKA 50
39 CURIA MARIJA 50
40 BOŠNJAK LUCIJA 50
41 KAMENSKI MATIJA 50
42 SLUKAN PAOLA 49
43 TURSAN NIKOLINA 48
44 ČIKOJEVIĆ MARTINA 48
45 FILIPČIĆ MISLAV 48
46 LENART MATEA 48
47 KIRIN MARTINA 48
48 BIČVIĆ VALENTINA 48
49 RADAKOVIĆ EMA 48
50 VRCA VLATKA 48
51 NOVOSELIĆ PATRICIA 48
52 ORAČ MATTEO 47
53 BILOGREVIĆ NENSI 47
54 BADANJAK TIHANA 47
55 ČIČKOVIĆ LORENA 47
56 JURKOVIĆ JOSIP 47
57 ŠIMUNJAK TOMISLAV 47
58 IVANČAN IRENA 47
59 MATAK IVANA 47
60 VUJČIĆ MARIJA 47
61 ŠTIMAC MONIKA 47
62 CRNILO LUCIJA 47
63 ODLEŠIĆ TEA 46
64 GRGIĆ SARA 46
65 CVETKO FRANCISKA 46
66 SKENDER INGRID 46
67 MEDJIMUREC IZABELA 46
68 BLAŽIČEVIĆ IVAN 46
69 FRNTIĆ MARTA 46
70 FRKANEC JELENA 46
71 NIKOLA ALEKSANDRA 46
72 MAK DOROTEA 46
73 ŠESTAN MARINA 46
74 VRKIĆ NIKOLA 46
75 JAKOVLJEVIĆ IVO 46
76 DEMIROVIĆ HILMO 46
77 JUG STELA 46
78 JOKIĆ DAJANA 45
79 ČUGALJ ANA 45
80 MOHARIĆ GABRIJELA 45
81 ČORKOVIĆ PAVAO 45
82 RAKARIĆ ELA 45
83 PEHAREC MARTINA 45
84 LEGAN LUCIJA 45
85 MANDIĆ ANA-MARIJA 45
86 RADOŠ TOMISLAV 45
87 POTOČIĆ IVANA 45
88 PEĆUŠAK ANA 45
89 KORDIĆ NIKOLINA 44
90 HULJEK BRUNO 44
91 MATOŠEVIĆ STJEPAN 44
92 BRAČUN PETRA 44
93 BLAŽINČIĆ BARBARA 44
94 STANKOVIĆ SILVIJA 44
95 IVANIĆ MARIJA 44
96 BABIĆ DRAGANA 44
97 PAVLIĆ VALENTINA 44
98 KNEŽEVIĆ MARINA 44
POPIS UČENIKA KOJI NISU STEKLI UVJETE ZA UPIS
RB PREZIME I IME BROJ BODOVA
1 BOŽOVIĆ MIA 43
2 ZORKO JULIJA 43
3 KAFADAR IVAN 43
4 JURČEC IZABELA 43
5 MARAS JOSIPA 43
6 ŠEKERIJA MARTINA 43
7 PLAŠČEVIĆ KRISTINA 43
8 ISKRIĆ ERMIN 43
9 FILIPOVIĆ IVANA 43
10 PEH MAJAMARIA 43
11 RADIĆ MIA 42
12 OPAČAK ANA 42
13 BAČANI ROBERT 42
14 ZOVKO SONJA 42
15 LUČIĆ ANITA 42
16 LUCIĆ FILIP 42
17 MEHIĆ EMINA 42
18 KURPES LUCIJA 42
19 GREBENIĆ TAJANA 40
20 PILATUŠ MELANIE 40
Sva slobodna mjesta su popunjena u ovom upisnom krugu.
Upisi su 2.srpnja 2009. od 8 do 12 sati.
Predsjednica upisnog povjerenstva: Dubravka Protić